Dolgozz nálunk!

Munkaruházati állásaink várnak Rád!

Munkaruházati üzletágunk nyitott pozíciói

Önéletrajzodat a fizetési igény megjelölésével küldd el nekünk ide: job@klimaexpress.hu

Területi képviselő / értékesítő pozíció

Milyen feladatok várnak Rád?

- cégünk által forgalmazott prémium kategóriás munka- és védőruházati termékek, munkavédelmi eszközök értékesítése
- kapcsolattartás az üzleti partnerekkel, vevőkkel
- új lehetőségek, vevők felkutatása
- kis- és nagykereskedelmi megrendelésekkel kapcsolatos dokumentációk kezelése
- számlázás, pénztár és pénztárgép kezelése, a pénzkezelésre vonatkozó szabályzat betartása mellett
- esetleges reklamációk kezelése
- általános adminisztratív feladatok ellátása
- esetenként helyettesítés a szaküzleteinkben

Elvárás

- összehangolt, önálló, gyors munkavégzés
- határozott fellépés, kiváló kommunikációs és értékesítési készség
- vevőorientált szemléletmód
- megbízhatóság, pontosság; büntetlen előélet
- kereskedelmi, értékesítési tapasztalat (min. 2-3 év)
- nagyfokú elkötelezettség

Mit kínálunk Neked?

- rugalmas (40 óra/hét) munkaidő
- versenyképes jövedelem (alap + jutalékos bónusz rendszer)
- szakmai fejlődés
- önálló munkavégzés
- intenzív betanítás
- biztos munkahely egy stabil cégnél
- betanulás után a tevékenységhez szükséges műszaki feltételek biztosítása (telefon, laptop, céges gépkocsi)
- azonnali munkakezdés

Előnyt jelent, ha

- kereskedelmi végzettséggel rendelkezel
- textiles területen szerzett tapasztalatod van
- jártas vagy a munkavédelemben, munkaruházatban
- pénztárgép kezelési gyakorlatod van
- SAP Business One programot felhasználói szinten ismerd
- angol nyelv kommunikációs szintű ismerettel rendelkezel

Munkaruházati bolti eladó

- vevőink minőségi szintű kiszolgálása, prémium kategóriás munka- és védőruházati termékek, munkavédelmi eszközök bolti értékesítése
- szaküzlet működéséhez szükséges kereskedelmi és adminisztrációs feladatok ellátása
- az üzlet rendben tartása, árukihelyezés

Mit várunk el Tőled?

- összehangolt, önálló, gyors, pontos munkavégzést
- vevőorientált szemléletmódot
- határozott fellépést, kiváló kommunikációs és értékesítési készséget
- megbízhatóságot, pontosságot; büntetlen előéletet
- kereskedelmi végzettséget
- kereskedelmi, értékesítési tapasztalatot (min. 1-3 év)
- nagyfokú elkötelezettséget

Előnyben vagy, ha például

- textiles területen szereztél már tapasztalatot
- jártas vagy a munkavédelemben és a munkaruházatban
- rendelkezel pénztárgép kezelési gyakorlattal
- felhasználói szinten ismered a SAP Business One programot
- beszélsz angolul

És mit kínálunk mindezért?

- teljes munkaidőt
- versenyképes jövedelmet
- szakmai fejlődést
- önálló munkavégzést
- intenzív betanítást
- biztos munkahelyet egy stabil cégnél
- azonnali munkakezdést

Címünk

1104 Budapest,
Bodza utca 2.

Kapcsolat

Email: klimaexpress@klimaexpress.hu
Telefon: +36 1 260 3950
Mobil: +36 30 385 6679

Nyitvatartási idő

H-Cs: 8 - 17 óráig
P: 8 - 14 óráig

Hasznos linkek
Információk
Feedback

Kérjük, küldje el nekünk ötleteit, hibajelentéseit, javaslatait! Minden visszajelzést örömmel fogadunk.

HTML Editor